ElvinART tamamı ile size özgü bir tasarım yapmaktadır.Yapılan çalışmaların size özgü olduğunu unutmayınız.!

Neler Yapıyoruz ?

Elvinart Graphic olarak, Oyun tasarımları için; Logo tasarımı, duyuru görselleri, etkinlik görselleri, reklam görselleri, çekiliş görselleri vb. Oyun içi olarak : Launcher, loading ekranları, icon tasarımları, ui tasarımları vb. Kurumsal tasarımlar için; Logo, Kartvizit tasarımı yapmaktayız.

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz tasarımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tasarımların gösterimleri nasıl yapılıyor ?

Web sitemizde Oluşturmuş Olduğunuz Üyeliğinizden Sizlere Ticket Gönderiyoruz. Tasarımın bitmiş ya da bitmemiş halini sizler için oluşturduğumuz sayfaya aktarıyoruz ve bu sayfadan tasarımlarınızı rahatça inceleyebiliyorsunuz

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Tasarlanan Ürünleri Teslim Almadığınız Sürece İade Hakkınız Bulunmaktadır. Sizlere Ürünü Teslim Etmeden Önce Demo Gösterim Sağlanmaktadır Demo Aşamasında İsteklerinizi Belirtmeniz Gerekmektedir Onayladığınız ve Teslim Aldığınız Ürün veya Ürünlerin İade Hakkı BULUNMAMAKTADIR.

Sipariş Durumu Öğrenme ?

Sipariş Durumunuzu Kontrol Etmek İçin Müşteri Panelinden Siparişlerim Kısmından Kontrol Edebilirsiniz. Aynı Zamanda Bizlere Ticket Gönderebilir Teknik Destek Alabilirsiniz.

Memnum Kalmadım Ne Olacak ?

Websitemizde size ait bir sayfa oluşturuyoruz. Yapılan tasarımın bitmiş veya bitmemiş halini sizin için oluşturduğumuz bu sayfanın içine aktarıyoruz ve sizlere sunmuş oluyoruz. Bu sunum sonunda beğenmediğiniz takdirde 2 Adet daha görsel tasarlayarak sizlere sunmuş bulunuyoruz. Yani toplamda 3 adet tasarım sunmuş bulunup tekrar beğenmeme durumunda yapılan işlemin ücretinden %30 unu kesip kalan ücretin tamamını sizlere geri gönderiyoruz.